Uwaga dotycząca bezpieczeństwa i jakości

Nasze produkty: CULLYGRAT®Fe i CULLYGRAT®MS i nasza firma CULLYGRAT® nie mają absolutnie nic wspólnego z firmami, które Zaoferuj „gratowanie chemiczne”, a nawet to niektóre z ich tekstów można znaleźć w naszych opisach lub regulaminach lub w naszej okolicy są rezydentem. Gwarantujemy nasze spójne Jakość, perfekcja i powtarzalność detali obrabianych za pomocą CULLYGRAT®.

Procedura

Usuwanie zadziorów oznacza usunięcie metalowych mikroskopijnych nierówności z powierzchni obrabianej części. Te nierówności powstają poprzez czynności takie jak cięcie, frezowanie, toczenie, tłoczenie, wytapjanie oraz podobne procesy.

Tradycyjne procesy usuwające zadziory są w większości procesami mechanicznymi jak np. szlifowanie, polerowanie, szlifowanie piaskarką, ECM i temu podobne. Jakość obrabianych wtych procesach części jest niezadawalająca, a procedura jest połączona z dużym nakładem. Obrabjanie części z zadziorów leżących na stronach wewnętrznych są praktycznie po tych procedurach niezadawalająco obrobione.

Z pomocą chemicznego usuwania zadziorów są obrabiane części automatycznie poddane specjalnej kąpieli, w stojących obok siebie kadziach a procedura ta jest pomysłowym rozwiązaniem Firmy CULLYGRAT®. Przez czynność polegającą na zanurzaniu obrabianej części usuwane są wszelkiego rodzaju nierówności przez co uzyskuje się optymalnie gładką powierzchnie o najwyższym stopniu jakości co przez tradycyjne metody byłoby niemożliwe.

Chemiczne usuwanie zadziorów z CULLYGRAT® jest nieszkodliwe dla środowiska i prowadzi do oszczędności w produkcji i personelu.